Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz DEJVID #16 üzenetére

    Én is így vagyok vele. Főleg, ha ez is (kiegyensúlyozottan) wide-gamutos lesz és a fényerőt is kellő mértékben vissza lehet majd venni. Akkor egyszerűen überkirály lesz!

    Bizonyára nem lesz túl olcsó, de a kategóriában eddig megszokott árakhoz képest úgymond "ajándék" -- már ha követik az új trendet (2711, 2211H, 2311H, illetve már a 2410-es sem volt olyan horror, a képességeihez képest). Lényegében a 2-3x-os árat olyan fícsörökért kell megfizetni a frofinak mondott monitoroknál, mint pl. a beépített, "hw-es" kalibrációs LUT. (Bár ilyen pl. az U2410-esben is van, de user szinten nem hozzáférhető és a gyári beállítás nem valami fényes, mintha a marketing osztály úgy gondolta volna, hogy hülyék ezek a mérnökök, na nehogy már ennyire elszaladjon az ár/érték arány. :N )

    akosf: Nem láttam még full fehéren világító hibás pixelt IPS panelen, ez leginkább a TN-ek jellemzője. Az IPS-ek jellemző pixelhibája a nagyrészt működő, de kikapcsolt állapotban is halványan világítva maradó szubpixel, leggyakrabban zöld. Ritkábban sötéten maradó szubpixel.

Új hozzászólás Aktív témák