Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Reggie0 #44 üzenetére

    Az a baj, hogy ugy filozofalsz a veletlen egybeesesrol, mintha nem az lenne es te tudnad a megoldast.
    Szerintem ezt csak te és Rover vettétek fel így... Én nem ennek szántam és többen már privátban is jelezték, hogy nyugodjak meg, mert egyértelmű volt amit írtam, hagyjam a fenébe az egészet. Aki akarta az értette. ;)

    mert egyszeruen nem lehet szetvalasztani az egyes kornyezeti tenyezoket.
    És nem is tettem meg. Csak mögé gondoltatok dolgokat. Több helyen is utaltam erre én is a leírt szövegemben (most vissza olvastam kapásból találtam két ilyen egyértelmű mondatrészt a hsz.-eimben). Szóval ez megint evidens.

    Csak annyi volt az alap feltevésem/gondolatom, hogy ESETLEG ezzel IS lehet összefüggése a rákos megbetegedések számának (mármint az elektro-szmogos életterekkel úgy egészében és nem kifejezetten egy technológiára szűkítve a dolgot). Azt viszont sehol sem írtam, hogy ezzel VAN összefüggésben. A kettő között hatalmas a különbség.

    A rákos megbetegedések általános növekedésére és a honvédségi tapasztalásokra pedig mindezek mellett és nem feltétlenül ezekkel összefüggésben írtam azt, hogy a saját mindennapos tapasztalások alapján is nagy mértékben megugrott a számuk (csak az ismerősi körömben 12 eset van az elmúlt 3 év alatt és mindegyikük a 30-50 év közötti , tehát nem éppen idős csoportból). Erre is mondtam a saját tapasztalást. De közülük sokan technikailag eléggé steril életet éltek, ezért itt nem is akartam még véletlenül sem összefüggésre rámutatni, vagy gondolni. Ezért is tettem külön bekezdésbe. De lehet, hogy külön alcímet is kellett volna neki adnom?

    (#45) dabadab: én ezt is SEER táblázatként találtam meg, akkor? És sehol sem állítottam, hogy IGAZ a tartalma. Szóval vond őket felelősségre, ne engem. Vigyázzanak jobban akkor, hogy mi kerül ki a netre. Nem vagyok orvos, nem tisztem eldönteni egy táblázat igazságtartalmát ilyen témában. Megakadt rajta a szemem a Google képkeresőben, mert "témába vágott", elolvastam rajta a szöveget, de a hivatalosnak vélt link szövegét már csak úgy nagyjából futottam át. Ez korrelált az általam tapasztaltakkal. Nagy ügy. Ettől még én nem állítottam semmit sem csak a saját tapasztalatommal szemben. A táblázatért meg vállalja az a felelősséget, aki kirakta.... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák