Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fáraó

    őstag

    válasz rennes6 #10 üzenetére

    Sajnos (?) ez így van. Állásinterjúra behívás előtt sok HR-es az iwiw-et üti be elsőre, ez az első forduló. :K

    VIGYORRRGAZMUS.....

  • ClioRS

    őstag

    válasz rennes6 #10 üzenetére

    Ez így tiszta sor, de....
    Akinek olyan az adatlapja, hogy cupppii, meg puszcsi, meg szercsi, meg hasonló, azon látod különben is. A cím, név, telefonszám, email nem bizalmas info. A betegséged, bankszámlád, tulajdonod, nemi és vallási hovatartozásod stb már inkább. De ezeket nem adod meg bárkinek, sőt.
    De azért valakit diszkriminálni (mert ez az), hogy kirak képet és odaírja például Szeretlek Gizi, vagy kiírja a nevét, címét, számát szerintem nevetséges és egyszerű szőrszálhasogatás. Ha én jó vagyok az adott szakmában, azt nem fogja befolyásolni az iwiw-re és hasonló csodákra kirakott dolgok. Az egy teljesen más világ. A gyerekkel se úgy beszélnek az üzletemberek otthon mint egymással, egyszerűen mert más a közeg. Egy cégen belüli információ, és az email címed között azért van különbség. Attól, hogy az email meg van adva, még nem következik egyenes arányban az, hogy te a céginfot is meg fogod adni.
    Gondolom azt nem kérdezik meg, hogy te hogyan viselkedsz otthon a gyerekeddel. Pedig az sokkal többet elárul rólad, mint az adataid.
    Ne haragudj, nem veled van bajom, hanem a felfogással. Az olyan munkáltató, aki ezek a dolgok alapján bírál, annak ne is dolgozzon senki. (bocs moonman, de ez a véleményem)
    3-4 száraz tényből te meg nem mondod valakiről, hogy milyen ember. Vagy ha igen, akkor nagyon nagyon ügyes vagy. Még a kor meghatározása is nehézkes, annyi féle embertípus van kortól függetlenül.

    Ismerősök. Nem tartom magamat egy buta embernek, mégis vannak nálam "gyengébb" barátaim is (nem érettségizett), meg persze okosabbak is. Ebből akkor mi szűrhető le? Semmi....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák