Új hozzászólás Aktív témák

  • i3odnar

    csendes tag

    válasz antikomcsi #1499 üzenetére

    Vihette volna Recsit akkor. Még a saját "barátja"/csapattársa ellen is több érvet tudna felhozni, mint így. Ebben a részében a játéknak ok nélkül kivinni valakit, akiről több jót tudok mondani, mint rosszat (úgy, hogy valós is legyen).. értem én, hogy a szívére hallgat, ész nélkül nem is lehet másra.. de hogy ennyire vakon legyenek.. már értem miért ők a sötét oldal :D

    Konkrétan nincs meg nekik, hogy ez egy játék, ami a nézők megnyerésén, következetes döntéseken, szórakoztatáson múlik. Nem a benti "barátoknak" (akik simán felhasználnak, eladnak egy lila kendőért cserébe) kell a kedvébe járni a döntésekkel, főleg, ha 2 hét múlva ők is kiesnek.
    Nagyon úgy érzem, hogy most mindenki, mindent megtett, hogy Gádzsina hozzon végre egy jó döntést és a szívére hallgatva végre elintézze a furkálódó manipuláló párosból az egyiket, kapott levelet "Arandától" (közben meg kitudja mennyire voltak tényleg az ő szavai), ebből megtudta valóban milyenek a barátai, meg milyen jószándékú tanácsokat adnak, ezt el is mondta, hogy rájött erre, kétszínűek stb; ott volt a lila kendős eset, emiatt is csalódott bennük. Az RTL elintézte, hogy lekerüljön a kendő róluk, a feladat során mutatott viselkedés is botrányos volt Recsi részéről, ettől jobban nem lehetett volna Gina szájába rágni, hogy kit vigyen ki párbajozni, hogy legyen esélye vissza is jönni. Ehelyett kivisz mást, de azért elkezd odaszúrni és kiélezni a konfliktust a Grincsékkel :W Tényleg nem értem, fejben merre vannak ezek az emberek. Párbajig vajon ez lesz a fősztori Ginának vagy fog Bálinttal is foglalkozni?! :N

    Ui.: Nem fog hiányozni, de szívesebben néztem volna még őt inkább, mint az ogre párt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák