Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C4mp3r

    addikt

    válasz Vakegérke #687 üzenetére

    remelem kizug a feka a francba aztan vegre elfelejtik ezt a magamra rakatom a jeleket taktikat, minden szezonban elojon vele valami hulyegyerek aki azt hiszi, hogy o szarta a spanyolviaszt

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Vakegérke #687 üzenetére

    Csak azért néztem végig a videót, mert kíváncsi voltam, hogy mi volt a terv, hogyan szedik ki a hővédő lemezből a tésztát. Sejtésem beigazolódott, sehogy.

    A tegnapi részt ma néztem vissza. Azt kell mondjak, hogy már kínomban nevettem, annyira gáz volt Reni hisztije, és a többiek értetlen feje, amit közben vágtak.

    Vivien mentségére csak annyit tudnék felhozni, ha akarnék, hogy ő még gyerek. és nincs tisztában a tetteivel.
    Igazából ő semmiképpen nem nyerheti meg ezt a játékot, mert azt visszaigazolásnak venné, hogy amit csinál, az így jó, és ezzel lehet érvényesülni.

    Radicsnak meg azt javasolnám, hogy ha már Krisztilány megrakta Vivit, akkor radics vágjon vissza, és bújjon ágyba Pumped Gabóval! :DDD

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #687 üzenetére

    nálunk ezt úgy hívják, hogy tejes pite :) tészta ugyanaz, mint a palacsinta, csak kicsit sűrűbb... ha a tepsit kikenték volna margarinnal meg kicsit meglisztezik, akkor lett volna rá esély hogy sikerül normálisan kiszedni...

    tegnap belenéztünk az összefoglalóba meg kiválasztódásba... ez az elcseszett fekete pákó hasonmás megérdemli, hogy kiessen :K amit meg a gyökerek műveltek a kajával, az felháborító... aki innivalót öntözgetett, annak azt a büntetést adni, hogy 1 hétig CSAK csapvizet ihat... aki meg szilárd kaját dobált, az kizárólag üres kenyeret ehet 1 hétig... aki meg mindkettőt, annak 1hétig csapvíz+kenyér :K ha valaki megszegi, akkor meg azonnali kizárás... egyrészt mutathatna valami normális példát is a tv-csatorna, másrészt ha ezek az "emberek" nem ihatnának alkoholt és nem ehetnének normális kaját (amit illene megbecsülni) akkor fél nap után egymás torkának mennének, ami meg a nézettséget emeli :DDD

    ui: amit zsuzsu művelt, hogy besértődött a "nagyseggű" beszóláson, az vicc... ismertem anno hasonló nőt, aki egyszerűen nem értette a poénkodást és apró cinkeléssel durván ki lehetett akasztani... egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne szólogassak be finoman neki :D ...ha valaki zsuzsut el akarná távolítani a villából, nagyon egyszerű dolga lenne: elég csak finoman piszkálgatni, szerencsétlen meg annyira sötét, hogy magára venné teljesen és előbb-utóbb nem bírná a terhet, majd feladná a játékot

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák