Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avicularia

    veterán

    válasz #53246592 #15 üzenetére

    Konkrétan leginkább szarnak bele.
    Azért lehet másként is. Múltkor beszéltem egy boliviai származású emberrel aki egy éves kora óta itt él. Mondta, hogy ő is azzal ment haza az iskolából hogy mondta az anyjának, hogy te nem bánthatsz engem mert mondták hogy nincs jogod hozzá. Erre az anyja úgy elverte, hogy majdnem összcsinálta magát. Aztán lerakta elé a telefont és mondta neki akkor hívd rendőrséget, de utána intezetbe fogsz kerülni, mert én nem nevellek tovább. Inkább nem telefonált.

    [ Szerkesztve ]

  • tildy

    nagyúr

    válasz #53246592 #15 üzenetére

    Idezet onnet:
    "hogy a fiúk alapvetően fiús természetűek, a lányok pedig lányosak. " Es aki nem, az meg megszivja konzervativ kozegben.

    Igazandibol a valodi liberalizmus az lenne, ha nyugodtan, es szabadon valaszthatna akozul, hogy fiu letere lanyos vagy fius jatekokkal jatszik, vagy lany letere lanyos vagy fius jatekokkal jatszik. Azzal jatszik , ami epp bejon neki na bumm.

    En nagyon a gender-semlegesseg mellett vagyok, hadd tehesse az ember azt is, ami esetleg a nemenel nem megszokott.

    A cikkben levo kataloguskep meg tok jo. Meg jobb lenne, ha nem eroltetnek a gendersemlegesseget, hanem csak egy opcio lehetne a sok kozul. Tehat lenne ilyen, olyan kep is az ujsagban:D

    Mindenesetre nem fogok hatast dobni, ha majd a fiam netan fodrasz lesz vagy ovobacsi, a lanyom meg mondjuk utepito. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák