Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Pug #54 üzenetére

    "Nem igazán érdekel, hogy pontosan mi a motivációjuk, de próbáld egy kicsit végig gondolni azt amit már lapa is ecsetelt neked. Szerinted mikor van valaminek nagyobb hatása? Ha csak elméleti síkon beszélünk egy problémáról, vagy azt a legkínosabb módon az emberek arcába tolják?"

    az, hogy teged nem erdekel, mi a motivaciojuk, a legkevesbe sem hat meg es foleg nem valtoztat azon, hogy hasznuk gyakorlatilag nulla (konyorgom, egy sikeres ddos tamadasbol mit tudsz leszurni?), cserebe viszont annal tobb kart okoznak (szemelyes, penzugyi adatok, account hozzaferesek nyillvanossagrahozasat, mint eszkozt, az adott temakorben semmilyen cel nem szentesit szerintem)
    bevett szokas, hogy a megszerzett adatokat csak reszben (mail cim resze, usernev resze, jelszobols emmi) teszik kozze, ebbol is ugyanugy lathatova valik a behatolas tenye, viszont nem veszelyeztetnek semmilyen adatot, azaltal, hogy tetszoleges hulyegyerek kezebe adjak - tobbnyire ezt is csak azutan, hogy az illetekeseket ertesitettek es reszukrol teljes erdektelenseget tapasztaltak

    "A másik pediglen, nem találkoztál még olyannal a történelem során, hogy valaki szánt szándékkal állította cselekedetei mögöttes indítékát teljesen másnak, mint ami az a valóságban volt?"

    jol ertem, hogy annak ellenere, hogy mind bevallottan, mind pedig az osszes eddigi cselekedetuk alapjan arrol van szo, hogy szorakozasbol csinaljak, amit, te ugy veled (nem tudom ugyan, hogy mire alapozva, lehet csak a vita kedveert), hogy egeszen masrol van szo?
    netan azt is tudni veled, hogy mirol? amennyiben igen, ugy igazan megoszthatnad, hogy (legutobbi akciojuknal maradva), a cia.gov ddos tamadassal torteno megbenitasa, vagy mondjuk ez milyen szent celt szolgal?

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák