Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Reggie0 #33 üzenetére

    Inkább Neked mi a gondod? Zavar, hogy embereknek van kereseti lehetőségük? Ebből nem lesznek milliomosak, rájöttél? Ennyire imádsz adót fizetni, s látni, hogy mire költik el? A fele dolgokkal úgy ahogy, a többi felével már nem annyira értek egyet, de minden országra igaz ez, néhol látványosan teszik zsebre a Te számláidból befolyó összegeket, néhol nem. Nem vagyok ingyenélő, természetesen a körülöttem levő dolgokért fizetek, de az állam vajsmi keveset ad nekem ... én minek adjak ilyen sokat? Kiknek? Milyen jogon?
    Előbb ezt nézd meg, másoknak is ajánlom ----------> Ennyi az Annyi 1. - Ennyit és ezért adózunk
    Törvényeket tudod kik hozzák? Emberek. Milyen emberek? Akiket megválasztottak. A feladatuk az lenne, hogy az embereket szolgálják, de nézz körül mennyi olyan törvény van, mely az ő javukat inkább szolgálja, mint a köznépét. Szemet szúr ez nekem, tudod? A köznép nem igazán érdekel, sem az, hogy a törvényhozók ők saját maguknak milliárdokat csalnak, de akkor b@zdmeg ők se szóljanak bele én mit csinálok, ne követeljenek még többet, merthogy az én munkámért még nekik is járjon belőle, pluszba!
    Miért adózzak le, ha AZ AZ ÉN munkám, többlettermelékenységem és érdemem? Ők mit tettek ezért? Ha ennyire egyszerű logika, akkor talán megérted az én álláspontomat.
    ui. Végigolvastam, látom mindenki Téged olt. Ha neked ennyire kell a ku..a számla, ülj taxiba 2-3szor drágábban és töröld ki vele, már ha adnak (tisztelet a kivételnek)! ;]

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Reggie0 #33 üzenetére

    Már nagyon régóta létezik elektronikus számla, ami elektronikusan hiteles, így nyugodtan kaphat e-mailben is számlát.
    Bár konkrétan nem tudom, hogy ilyet állított-e ki az Uber, mert sose utaztam velük, de akadálya nincs. Már én is kaptam több másik cégtől is és a cég ahol dolgozok is rendszeresen állít ki elektronikus számlát.

Új hozzászólás Aktív témák