Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz Bluesummers #34 üzenetére

    Engem az zavar, hogy idejon egy kulfoldi ceg es helybol arra apellal, hogy majd az o kenye kedve szerint megvaltoztatjak a torvenyeket, de addig is szarnak a szabalyokra. Normalis esetben ez forditva megy, tehat elobb lobbizik, targyal a kormannyal majd utana kezdi meg a tevekenyseget. En ertem, hogy neked(es meg itt joparnak) 100 forint sporolasert mar nincsenek elveid, csak - szerencsere - nem mindenki ilyen.

    Taxival meg hiaba jossz, az egy mas tema, hogy azokkal is csak a problema van. De az nem azt jelenti, hogy egy ujabb problemat kell befogadni.

    Az meg egyenesen szanalmas, hogy csak fekete feheren tudsz gondolkodni. Ha kijelentem, hogy nem tetszik amit az uber muvel, nem azt jelenti, hogy tetszik a taxi. De ezert vagyunk meg balkan es sajnos ez sokaig nem fog valtozni. A politikai palletta is pont ezert epul fel ugy ahogy. En a helyedben elgondolkodnek, hogy az a helyzet amit szidsz mennyire alapul az altalad is reprezentalt gondolkodasmodon.

    (#36) Ghoosty: Tobb mint egy evig tartott mig rakenyszeritettek oket a szamlaadasra. Ezzel foleg azoknak volt problemajuk, akik ceges kartyaval fizettek, aztan nem tudtak elszamolni a munkaltato fele es vegen mehetet fizetesbol. Mert az uber olyan modern volt, hogy nem tudtak szamlat adni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák