Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Khelben #161 üzenetére

    "Nem. Pár mm-rel mindegyik nagyobb. Pont annyival, hogy a 8-ast sokkal kényelmesebb kézbe fogni, használni"
    Elárulod, hogy hány mm széles a tenyered, és hány mm hosszúak az újjaid?
    Csak azért, hogy tisztában legyek (mivel én elég kis kezekkel rendelkezem) , hogy nekem mennyire lenne kellemetlen ez a telefon?
    Felejtsük már el ezt a "pár mm" eltérést bármelyik telefonnak is előnyére kiemelni. Az én telefonom centikkel szélesebb (8,07 centi). De én alig telefonálok, viszont hsz-eim több, mint 95%-a telefonon készült. Álló helyzetben még így is félregépelek, mert a kicsi újjaimmal is nehéz eltalálni a betűket.
    4,7"-on akkor van értelme, amikor a régi hagyományos 2-es gomb volt az abc, bár semmi sem volt olyan hatékony, mint a se p1i, ami fizikai gombokkal rendelkezett. Sajnos a BB nekem kimaradt.
    IPhone-t utoljára akkor fogtam, mikor nekem zte blade-em volt, a munkatársamnak meg iPhone 4-ese. 5 perc után visszaadtak neki, mert nekem unalmas volt. Valószínűleg tényleg ezt szerették meg az ios-ben, hogy "just works", olyan amilyen, meg kell szokni.
    Az op rendszer meg mindkét oldalról a történelmet idézi a másik irány felé. Amikor mondják az apple fan-ek, hogy a droid akadozik, vagy az ios buta.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz hallerlaller #832 üzenetére

    Az elszállt androidos árakkal a 100k-es pocophone-ra gondolsz? :F
    Flagship soc, minden máson meg spóroltak. Annak is megvoltak a rajongói, és a szidalmazói is, ugyanúgy, mint itt.
    És pont ugyanúgy, mint annál a telefonnál, ennél sem fog értelmes ember felsőkategóriás android helyett budget iphone-t venni.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz janeszgol #894 üzenetére

    Tökéletes példát hoztam. Ha valaki vesz egy samu note-ot, az nem fog cserélni egy 4,7"-os kis telefonra, csak mert az olcsóbb. Sem azok, akik a 90-120Hz-es panelra vágynak, vagy több napos készenlétre. Sem olyanok, mint én, akik egy telefon árát simán elköltötték már alkalmazásokra.
    Ilyen erővel azt is simán lehet írni, hogy aki eddig bármilyen iphone 11-et akart venni, az most inkább ezt fogja választani, hisz ugyanaz a soc van benne.
    Pedig én aztán egyáltalán nem vagyok android párti, sőt, ott van feketén fehéren leírva, hogy ennek is meglesznek a rajongói. Ha szerinted ez undorító... :U

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák