Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz sh4d0w #56 üzenetére

    A 20 megás dologban igazad van, azt az előttem szólóktól vettem át, a cikkben sem, meg a CrySyS Lab bejelentésében sem látom hogy 20 mega lenne a "vírus". :B
    Viszont az adatforgalommal kapcsolatban gondold át még egyszer a dolgot, én nem mostan-ról beszéltem, hanem 10 évvel ezelőttről. Akkor nem volt 40, 100, meg akármennyi megabites net sehol. Akkoriban még javában dúlt a sima 54K-s modem és az ISDN 128 harca. :D Persze akad már DSL/ADSL is, na de kis hazánkról meg Iránról van szó, bizony eléggé el voltunk maradva akkoriban, meg gondolom Irán sem állt túl jól, szerintem ők még most sem. Ennek fényében nézve a dolgot, a generált adatforgalom fel kellett volna hogy tűnjön, nem maga a forgalom, hanem a mennyisége, szerintem. De lehet, hogy tévedek, és tényleg nem tűnt fel senkinek, ki tudja. Persze azt azért hozzá kell tennem, hogy pont 8 éve(2004-ben) ugrott meg az xDSL internet hozzáférések száma hazánkban, duplája lett az előbbi évhez képest, de a sebesség az még nagyon gyengusz volt, mostani szemmel nézve.

Új hozzászólás Aktív témák