Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz madgie #253 üzenetére

    Nekem is lesznek kérdéseim, vastaggal szedve :)

    1: Nem, de ezt már fentebb kibeszéltük. És lehet ez még szerencse is, hiszen lehet be lenne perelve minden gyártó, akiknek a készülékei tudná ezt az opciót... ;]
    Ti mióta tudtok teljes backupot csinálni gyárilag, mindenféle külső segédprogram nélkül?

    2: Nem, de ezt is megbeszéltük fentebb. Ráadásul szó nem volt részemről rendszer átjárhatóságról, csak példákat hoztam fel arra, hogy a fontos adatokat le lehet menteni, mert majd mindegyik gyártónak van hozzá programja. De ha nagyon szükséges, a mindenképpen fontos adatokat és doksikat, képeket stb, egy gombnyomással fel tudjuk nyomni mi is a felhőbe. A rendszer átjárhatóságot és márkák közötti mentést/keverést már ti kezdtétek, nem is értem mi köze egy htcnek egy samsunghoz, csak egy példát hoztam. Vagyis kettőt, mert volt szó Nokiáról is.
    De kötekedhetnék itt is, mert ha jól tudom, ti az itunes nélkül nem tudjátok használni a telót gépen, míg az összes többi gyártónál ez nem így működik.
    Megoldható, hogy bármelyik ájfón készülékre felkerüljön ugyanaz a backup? Gépen tudjátok használni a telefont bármilyen segédprogram nélkül?

    3: Az, hogy miért gondolom hülyének az epöl júzereket, kicsit félreértetted, pontosabban ha jól látom nem is érted. Kifejthetem ezt ha gondolod, de nem szeretnék még nagyobb feszültséget szítani.
    Szoktam topikot is olvasni némely hírnél, és a nagyfokú butaság mellett nem tudok elmenni szó nélkül. De már látom, hogy a jövőben inkább nem fogom elolvasni a kommenteket, mert teljesen felesleges, ráadásul semmi közöm se samsunghoz, se epölhöz..

    Tegnap megnéztem az ájfón5 oldalát, a legvégén 1 oldalnyi számozott apóbetűs részt találtam, ahol az előtte lévő legjobb, legújabb és mindenben leg-es jelzőket cáfolják meg éppen, vagy rágják a user szájába, hogy mégsem bír annyit a készülék, mint amennyivel reklámozzák, mert csak elméleti sebességről van szó, vagy használattól függően változik az akksi merülése, sőt, nem minden készülék könnyebb, kisebb.
    Van facetime, wow, ha jól értelmezem az a videohívást takarja, amit 6 évvel ezelőtt is tudott a nokia n70-em.
    Vagy pedig az, hogy valaki itt mondta, hogy az androidos készülékeket leszarják a gyártók a frissítésekkel, de éppen itt fejtik ki 4 sorban, hogy nem minden készülékkel működik az icloud és van még csomó feltétel, aminek meg kell felelni, különben nem tudod használni.

    Ilyesmik...

    Szóval nekem ez a bajom...mindenben leg, miközben azért néhány dologgal évekkel le van maradva ráadásul saját magát cáfolja az apróbetűs részben és nem kevés pénzt kérnek érte... De a júzerek ezt nem fogják fel, csak arrogánsan támadnak. Olyan kérdéseket meg én is tudok feltenni, amire igen vagy nem a válasz és más gyártó készülékére ez nem igaz...

Új hozzászólás Aktív témák