Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz #41133696 #116 üzenetére

    Az már az Opera baja. Viszont legalább itt nem tudta a MS kivitelezni a szép kis stratégiáját, miszerint egy ablak mind fölött. Illetve nem teljesen.
    Amúgy az is érdekes, hogy ha csak EU-ban van böngészőválasztó, akkor miért olyan elterjedt a FF?
    A WMP is kb. ugyanannyira hiányzik, mint az IE amúgy...

    @Egon : Akkor mi nem ugyanabban a világban élünk? A céges gépemen Win és IE van, 11-es. Nos, ez olyan jó, hogy az erre fejlesztett belső oldalak egy része is FF-ban működik normálisan, soktól csontra fagy az IE.
    Én csak a tapasztalataimat mondom, amúgy otthon szerencsére megszabadultam a MS termékektől.

    " Chrome lehet hogy gyorsabb, de normális konfigon (i5, 8 GB RAM, SSD stb.) max. tizedmásodpercekben mérhető a különbség,"
    1. nekem nincs ilyen gépem (Core2, meg pár Pentium M), 2. a céges laptopom i5 / 4GB RAM, és érezhetően lassul az IE megnyitásától, illetve az IE TETŰ. Ja, SSD egyikben sincs, de SSD-vel nem kunszt gyorsnak lenni...

    Azt megnézném, hogy a króm gyorsabb a FF-nél, mert használok olyat is, és a FF jobb mostanában.

    Operát mondjuk nem használok, csak minit.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák