Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz pakriksz #42 üzenetére

    "de az lehet hogy a nagyhatalmi urak tanulnak veled ellentétben, és felismerik hogy sok ilyen jelentéktelen légypiszokból lett pár év alatt óriási biznisz"

    Még mindig nem tiszta, hogy akkor szerinted egy olyan embernek, aki tanul, annak mit is kellene kezdenie ezzel az egésszel.

    "Úgy látom nehéz felfogni, hogy a bitcoin váltó, és a bitcoin rendszer 2 teljesen különböző dolog, attól hogy egy váltó lop, és meghackelik, a bitcoin rendszer köszöni szépen semmit sem érez, és biztonságos."

    Valóban. Csóri gyerek megveszi 2-3 ezer dollárért a miner-t, bányászik pár hónapot, és széles vigyorral a képén be akarja váltani a btc-t. pénz helyett meg annyit kap, hogy sorry, elloptak mindent. Ebből valóban nem érez meg semmit :D
    Az a helyzet, hogy a btc addig biztonságos, amíg ott csücsül a gépeden. Sőt, mondhatni ott is csak addig, amíg esetleg tényleg felkapott nem lesz. Szerinted az olyan embereknek, akik kisujjból porrá zúznak egy váltót, meddig tart egy olyan malware-t írni, ami a gépedről lopja el a btc-t? Na, és ez ellen gyakorlatilag semmi nem fog megvédeni.

    "Azt hogy kitalálsz dolgokat és a mások szájába adod, pl az a nagy szabadság, de ha meglopják már mennek is az államhoz szövegre értettem."

    Szerintem ezt nem neked írtam, hanem arra reagáltam, amire.

    #45: Ó, igen. Hetente zárnak be bankok/pénzváltók, mert csúnya hackerek elloptak onnan minden pénzt. na ne már :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák