Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz <Lacy85> #40 üzenetére

    Arra céloztam amire írtam.
    Azt hogy kitalálsz dolgokat és a mások szájába adod, pl az a nagy szabadság, de ha meglopják már mennek is az államhoz szövegre értettem.

    Úgy látom nehéz felfogni, hogy a bitcoin váltó, és a bitcoin rendszer 2 teljesen különböző dolog, attól hogy egy váltó lop, és meghackelik, a bitcoin rendszer köszöni szépen semmit sem érez, és biztonságos. Tudod ha egy táska pénzzel sétálgatsz és ellopja tőled egy rézbőrű, nem szűnik meg a pénz :D

    "Köszi, én inkább a bankra bízom a pénzem." Okos, de kb mindenki így van bele, nem pénztárolónak használják a btc-t hanem pénz átvitelre, vagy spekulációra. Úgy nézem te összetéveszted a szezont a fazonnal. A bitcoin elsősorban egy pénz, nem pénztároló... Egyébként megsúgom hogy a pénzed biztonságát sem a banknak köszönheted, hanem a szabályozásnak, és a kötelező betétbiztosításnak

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák