Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Huma #32 üzenetére

    Én nem ismerek olyan esetet, amikor azért halt meg valaki, mert a TB nem fizette az életmentő műtétet (a műhibák más lapra tartoznak). A fogorvos nem életmentő, bár amióta az eszemet tudom, magánfogorvoshoz járok. Ugyanakkor sajnos van tapasztalatom más területen dolgozó "állami" orvossal is, méghozzá pozitív. Nem szabad egy kalap alá venni az összes orvost, számos olyan van, aki az állami fizetés ellenére becsületesen végzi a munkáját és még pénzt sem fogad el! Csak persze meg kell találni, de ők is tudták mire vállalkoznak. Szintén sajnos tudom, hogy a TB támogat azért ezt-azt.

    Mindig is lesz a gazdagoknak előnye, ilyen a világ. De nincs az a pénz, amivel őket is meg lehetne menteni adott esetben, ld. Steve Jobs, Patrick Swayze, stb. A fizetős szolgáltatások mindig is jobbak lesznek, de ez igaz bármelyikre.

    Másfelől viszont, a példádnál maradva, azért olyan rohadt gazdagnak nem kell lenni, hogy elmenj magán fogorvoshoz. Amúgy meg keríteni kell egy becsületes körzeti orvost és beutal bármire, amire akarod.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák