Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dante73

    tag

    válasz Giovan! #97 üzenetére

    1; Lehet a szellentést reszelni, Kínának tartozik az USA. Így ki a nagyobb? Részemről téma lezárva.
    2; A csúcsmodellek is olcsóbbak. Nem kicsit.
    [link] [link]
    3; A Tied is vélemény, az enyém is.
    4; Erre nem lehet mit mondani. Mindenütt ez a helyzet, nálunk is. De nézd meg a hasonlóan viselkedő vezetőket. Az utolsó pillanatban azért mindig jön a "pávatánc"... Én sem akarom, hogy vegyi, biológiai, nukleáris fegyvere legyen kínának. Van nekik? Van. És? Semmi nem történik.
    Akarom, hogy Huawei alapokon nyugodjon az 5G? Nem érdekem. Nem izgat, ki építi ki. Viszont ez a nyilvános, sárdobálás ZAVAR. Ha emögött lenne valami, akkor nem erről cikkeznének, hanem a megfelelő infók, a megfelelő emberekhez kerülnének, és ahogy van, felejtené el a Huawei-t az iparág... (És se Te, se én, még csak nem is hallanánk róla.) Ez így, ebben a formában nem más, mint Trump egyszemélyes, őrült, az 5G veszélyeinél sokkal veszélyesebb kimenetellel kecsegtető hadjárata.

    Én is tudom, mik lesznek rákötve, nyilván túloztam, de ezután igyekszem a szarkazmus ezen formáját kerülni, nehéz írásban átadni.
    Minden hálózat úgy van kiépítve, hogy van benne vészüzemmód. Magyarán, ha az 5G hálózat behal, nem szakad rá az egész a 4-3-2G-re. Erre priorítások, szabályok vannak felállítva, jelenleg is. Ha ez megesne, akkor Te nem tudnál netezni a telefonodon, a tesla se küldözgetné a kamerák felvételét, de a kórházak, hivatalok az elsőbbségi vonalak miatt, ha csökkentett kapacitással is, de biztonságosan üzemelnének. Nem eszik ám olyan forrón, mint ahogy főzik... :R

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Giovan! #97 üzenetére

    ,igen is nagy cucc ha machinálnak valamit a hálózattal
    Na ez csak jelenleg fikció, mivel sehol semmi bizonyíték rá, te viszont tényként kezeled.
    hangyász2: ugyanez szól neked is.

    Persze azt a legkönnyebb mondani hogy fan vagyok és azért nem látom. Csak ugye elég sok ország nem állt be az amcsik möge. Nyilván ők is Kína fannok.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák