Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Dante73 #94 üzenetére

    1. Szerintem meg nem megalapozott, mivel nominal GPD-ben vezet az USA. Pontosíthatsz, említhetsz másik mutatót, amiben valóban világelső Kína, de az a mondatod, hogy Kína az egyetlen gazdasági nagyhatalom, egyszerűen nem igaz.

    2. A huawei most sem mindig olcsóbb. A csúcsmodellek hasonló árban mennek, mint a konkurencia, márpedig a haszon nagy része abban a kategóriában keletkezik.

    Tehát én ne a pletykákra építsek, de te azért megjósol a jövőt, miszerint a kínaik egész biztosan azt fogják tenni, amit szerinted tenniük kell. Értem.

    3. Nem, mint mondtam, nekem nem mindegy. Légyszíves fogadd ezt el, és ne próbálj helyettem gondolkodni.

    4. Nem akarok Kína akaratától függni. Jobb ha még a lehetőségét is kizárjuk ennek. Jelenleg nem tartunk ott, hogy ilyen drasztikus lépésekre elszánja magát, de nem szabad elfelejteni, hogy egy totalitárius berendezkedésről beszélünk, ami fő céljának a hatalmon maradást tekinti. Az ilyenek kiszámíthatatlanok.

    Az 5g-re nem csak a telefonjaink lesznek rákapcsolva hamarosan, hanem pl. a járművek, kórházak, az otthonok, az irodák, stb, szóval ja, igen is nagy cucc ha machinálnak valamit a hálózattal, mert a régebbi hálózat nem fogja bírni a hirtelen rászakadó hatalmas terhelést.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák