Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Márton #32 üzenetére

    Egyrészt a 3D szemüvegeket úgy alakítják ki, hogy alatta még lehet saját szemüveged, tehát nem gond a nem egyformán látó szem, másrészt kontaktlencsével is megoldható. Mondjuk kényelmetlennek tényleg kényelmetlenek ezek a 3D szemcsik.

    A másik, hogy színtévesztő vagyok és semmi bajom nem volt a kékpiros megoldással (DukeNukem rulez :DDD). A legtöbben a zöldet és a pirosat nem tudják tökéletesen elválasztani egymástól, a kékkel nem szokott gond lenni. Egyébként meg a zöld-piros sem okoz gondot, csak nagyon speciális esetekben (ld. kínai pöttyös ábrák :)).

    Egyébként valahogy én is így vagyok vele, hogy 3D-buzi létemre nagyobb élménnyel társul nekem az SD-hez képest a HD, mint a 2D-hez képest a 3D. Ez még mindig nem az igazi. Amit anno CRT monitorokon láttam, az egész más szint. Ez a polarizációs téma jobban tetszene, mert egyszerre kint lehet mind a két kép, de valamiért mégis vibrál a mozik képe (ennek okát valaki elmagyarázhatná nekem), mégha nem is annyira, mint a mostani 120 Hz-es LCD-s megoldás. Anno, amikor 1024-es felbontásban szemléltem 160 Hz-en a CRT monitor képét (egy nvidia kártya volt a gépben és az akkor kapható ELSA sztereo shutter szemüveg volt a fejemen), majd leesett az állam. Hadonásztam a levegőben, hogy meglökdössem a képet. :DDD

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák