Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz #27441408 #41 üzenetére

    "mert más böngészőkkel ellentétbe itt nem magába a fordítóba nyitja meg az ablakot hanem az oldal küllemének változtatása nélkül lefordítja."

    Egyetlen plusz sor a menu.ini-be és máris fordít automatikus felismerésről a kívánt nyelvre egy egész weboldalt.

    De legalább nem úszik be semmi, mert jelen állapotában ez is csak egy olyan fícsör, amit az elsők között kapcsolok ki.

    Az oldalt pedig változás nélkül fordítja le, ezt a Google Translate tudja, nem pedig a Chrome. Próbáld ki, hogy nem a szövegfordító fület választod, hanem az URL fordítót (plusz a Translate van olyan okos, hogy ha http://-rel kezdődő címet küldesz neki, akkor automatikusan az oldalt fordítja.

    Hogy ez mennyire hasznos az már kérdéses, ugyanis orosz és kínai oldalakkal próbálkoztam így, hogy angolra fordítottam, de a translate-os linkek miatt nem működött a letöltés, aztán semmivel sem voltam jobb helyzetben, mintha a linkeket fordítottam volna le jobbklikk menüből, aztán tudtam volna, hogy melyik lenne a download linkek közül, ami nekem kell.

Új hozzászólás Aktív témák