Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    (#15) Fred23: vajon hány embernek van szüksége fHD-nál jobb felbontásra? Minek az? :U
    Hallgass meg hangkártyát játékban, rendes fülessel (nem kell százezres kategória egyikből sem), akkor ez neked sem fétis lenne, hanem a tények: jobb hangzás, részletesebb hangok, pontosabban hallani ki-hol van.

    (#16) nemlehet: igen, jobbak a hangok már egy olcsó, közepes hangkarival is. Füles más kérdés, de előbb meghallani olcsó fülessel is, ha van mit. Ha nincs, akkor meg *** a drága fülest...

    Driver hibák: nekem volt Asus is, Creative is... Asussal voltak gondok, elég szánalmas volt itt-ott az ÚJ kari. Meglepő módon a régi Asussal nem volt gond és jól is szólt. Creative sw kicsit bugyuta, kicsit egyszerű, de teszi a dolgát, "extrák" nélkül.

    (#50) saen: ööö, nem, illetve nem minden játékban. MWO-nak, Fallout-nak jót tett, meg ált. amikkel játszom. Alaplapival tompább a hangzás és nem érezni a távolságot, nincs "mélysége", h mi hol szól.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Fred23 #85 üzenetére

    Nem vagyok gazdag én sem (sajnos, de mondjuk ezen nem kesergek, kaja és ház van, egészség legyen, meg a suna szorítson, kész :D ), de a 18k-s fülesemmel is érezhető a váltás. Kinek mi a fontos.

    imibogyo? jah, minap számolgattam, h mennyi megy szivarkára (nem cigizem). Durvább héten ca. 5k, néha csak 2,5k... ha csak évi 150k-ra saccolom, akkor is egy jóféle VGA ára... leteszemaszivarkát. :o

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák