Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz pzstm #17 üzenetére

    Böngészési sebesség? Gyorsabban talál 100 millió oldalt, mint bármelyik másik? Gyorsabban tudom megnézni, elolvasni, amit kinyitottam? Vagy mit jelent (és milyen abszolút értékekkel) a gyorsabb böngészési sebesség?

    (#33) CPT.Pirk
    Hát, igen, a helyesírás. Amiben azért a hunspell köröket ver az MS megoldására.

    (#60) gghrtz
    Mekkora is az atomos tabletek piaci részesedése? :DDD

    (#66) Khan13
    Hát persze! És véletlenül épp kint ültek egy Liszt Ferenc téri kávézó teraszán, egy újságíró meg véletlenül a tér másik felén ült, és véletlenül bekapcsolva maradt a magnója véletlenül pont feléjük az iránymikrofonnal.

    "Linuxot sem tud használni senki, mert ott konzolban kell mindent csinálni"
    Hát persze. A te neved meg Dzsingisz, ugye,

    "Az Office, Skype és hasonló szoftvereikkel ellentétben nincs komoly érdek az IE több platformra való kiadásának."
    Lassan lesz. Mivel az MS mobilkütyü a még mindig brutálisan növekvő piacon lefelé tart, lassan tabletet többet adnak el egy évben, mint pc-t.

    Mondjuk szerintem totál felesleges is lenne az IE. Milyen érvek szólnának mellette más platformon? Nagyjából semmi.

    "A Bing szolgáltatást a böngésző nélkül is tudják terjeszteni"
    Erre gondolsz?
    Twitter quietly extends Bing translation to iPhone and iPad apps
    Azaz sunyi módon, hátulról, rejtetten?

    (#68) fordfairlane
    Főleg, hogy az amúgy sem eget rengető részesedés máris elkezdett csökkenni.

    (#69) GoodSpeed
    "Honfitársainknak egy indok lehetne a hiányzó magyar helyesírás-ellenőrző, de mi kis nép vagyunk, a népek tengerében nem sok vizet zavarunk. Nem miattunk billen negatív irányba a mérleg"
    Nos, lehet, valamit elnéztem, de az IE11 helyesírás ellenőrzőjéhez plugin-hez való szótárak közül ezek mind kisebb népek nyelveihez vannak:
    baszk, bolgár, cseh, dán, észt, finn, gallego, görög, héber, horvát, katalán, lett, litván, norvég, szerb, szlovák, szlovén
    Tehát?
    Különben meg miért lenne nehéz a hunspell-t alkalmazni?

    (#99) Syl
    De hát ez mind olyan, amire egy hétköznapi júzernek nincs szüksége. Nem úgy, mint az Adobe CS, az AutoCAD, a 3ds Max, meg a többi.

    (#102) Lenry
    Pont ezért nem használja. ;)

    (#107) gyurkikrisz
    Mondjuk, tényleg, Hyper-V driver is minek van Linuxra...

    Böngészés:
    Opera, FF Google search-csel saját nevemre és szakmámra 0,24 s alatt 18400 találat, ebből az 5-6 első valamelyikre vagy mindkettőre találat.

    IE11 Binggel 18 találat összese, pont semelyik nem releváns. :C

    Sebesség: katt után kb. húsz másodpercig pörög, pörög, és semmi. Pedig kb. egy tabbal kellene csak kinyílnia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák