Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim! Azok reszelik megint a fingot akik "okosnak" képzelik magukat! A balesetek 90% emberi mulasztás hmm?? ezekkel a kütyükkel mindenki okosabb lesz? NEM Ezek időjárás állók mint az összes többi az autóba hányt elektronika? NEM Miért is engednek közútra olyan autókat amik esetenként akár többszörös megengedett sebesség túllépésre is képesek? Anno' a segédmotorokat kötelezték arra, hogy a maximális sebességet önerejéből ne tudja túllépni! Az autóknál, motoroknál, hogyan is van ez? A technológia évek óta adott lett volna arra, hogy pl a lakot terület elérésekor a motorvezérlő letilt és csak a maximális sebességet engedje. Ugyanígy a többi úton is. Egy érzékelő és a hozzá tartozó vezérlő kell. DE ugye ezután már nem tudnak büntetni mert a kocsi magától leszabályoz.
    A közlekedésre és a közlekedési szabályok megismerésére, alkalmazására, mikor kezdenek már oktatást a gyerekeknek az általános iskolában? Ahelyett rengeteg felesleges az életben nem használható baromságon kívül?
    A biztonsági öv! A kresz szerint a gépjármű veszélyes üzemű jármű. Ez tény. Nos rendelettel és büntetés kiszabással kötelezik a benne ülőket, hogy ehhez hozzárögzítsék magukat! Ezt nem nevezném sikernek!
    Nekem volt lakot területen belül balesetem. HA be vagyok kötve akkor most (ha egyáltalán?) a nyelvemmel tudnák írni. Miért is nem lehet egy embernek a saját testi épségét a saját belátása szerint megvédeni? Nincs válasz max: azért mert csak! Azt tudja valaki, hogy kb 3ezer halálos áldozata volt az első légzsákoknak? DE mind a mai napig egy aprónak tűnő balesetben is ha nyílik a légzsák az komoly sérülést okoz!
    DE a MÉDIA is nagyon szemét! Figyeljétek meg a híreket ne engem! Ha van egy baleset és nem voltak bekötve és súlyosan megsérültek akkor azt legalább egy híren belül 3x elmondják! Ha meghalt öt ember látszanak a kinyílt légzsákok levágott biztonsági övek akkor kussol mindenki és "tragédia" ennyi. A közlekedési kultúrát kellene a fiatal generációk oktatásával kezdeni és nem nagy pénzek ellenében azokat oktatni akik vezetnek járművet. Hiszen mindenki kimegy azt utcára még akkor is ha soha nem vezetett semmilyen járművet!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák