Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Régen minden elfért a nappaliban. A bazi nagy katódcsöves tv, a videoton hifi az állvánnyal együtt, amiből a 2 hangfal akkora volt mint 1-1 kis hűtő, az állvány amin az erősítő, a kazettás deck, a lemezjátszó volt az meg akkora mint egy fél ruhás szekrény, na meg a vhs lejátszó . Ma meg nem fér egy egy normál méretű számítógép a lapos tv meg a hangprojektor mellett. :U

    A jól bevált dolgokat kár megreformálni, főleg úgy, hogy erős kompromisszumok nélkül nem lehet. Nekem volt mini pc-m, (asrock nettop) i3-as procival szerelt, akkor vettem mikor megjelent, annyi volt mint most egy közepes gamer pc, a tetejét le kellett vennem ha nem akartam a ventijétől ideg görcsöt kapni, sima netezésnél csendben volt, de egy film vagy yt videó azonnal bepörgette.

    Szóval én személy szerint maradtam a normál méretű pc-nél, amit akkor fejlesztek amikor akarok, arra amire akarom, a lehetőségek tárháza gyakorlatilag végtelen, és egy normális pc-be belepakolsz 4-5-6 ventit, egy szabályzóval alacsony fordulaton járatod, és játék mellett is teljesen csendben van a gép.

    Persze ez csak az én véleményem.

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák