Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    Hát ezek teljesen megbuggyantak? Most mit is csinálnak? Megint kreálnak egy ellenfelet a PC-nek. A pc-vel sose a méret volt a gond. Ha megfelelő méretű és kialakítású volt a ház hűtés se volt probléma. Sztem a legtöbb gondot mindig is a kábelek okozták. Többek közt pont ezért válasszák sokan a notit a pc ellenében. Sokkal többet érne egy olyan vezeték nélküli kapcsolat kiépítése ami mindent átvisz. Kép, hang, adatok. Sokkal kulturáltabban nézne ki egy pc, ha nem egy dzsungel lenne mögötte. Szerelésnél is gond, ez mert sokan pici helyre teszik be. És elégé nehéz visszadugni mindent.
    Szebb lenne ha csak bemenne 1-1 táp kábel és szevasz. Vagy mint az iMac. Nem véletlenül tudják eladni ennyiért. Alap esetben egy iMac-cre csak a betáp csatlakozik. A billentyűzet és az egér nagyon könnyen bedobható akár egy fiókba és már is csak 1 db monitor marad belőle. És még jól is néz ki.
    Én inkább ezen a vonalon indultam volna el. Valahogy úgy hogy a vga is beleférjen. Egy játéknál meg a legtöbben már fülest használnak és sztem nem lenne nagy gond ha épp közben bekapcsol a venti és felpörög, mert úgyse hallja. De kint a desktopon meg passzív lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák