Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz rudi #28 üzenetére

    Szerinted ez volt a gyökere, szerintem meg nem. Én a cikkben írtakra reagáltam először, ami nem szabadalmakról szól, hanem egy univerzális távkapcsolóról amit az Apple tervez elkészíteni. Erre írtam, hogy biztos jobban megcsinálják mint az eddigi próbálkozások. Mások kezdték feszegetni, többek kötött te is, ennek a szabadalmi vonatkozásait, és erre én lettem letrollozva, aki cikk légyegére koncentráltam.
    Engem baromira nem érdekel, hogy ki mit gondol az amerikai szabadalmi rendszerről és sokakkal ellentétben nem tekintem személyes problémámnak a vélt vagy valós hibáit. Engem inkább az bosszant, ha valaki fogalom nélkül kritizál valamit, amibe igazából nem lát bele, ezrét szoktam csak reagálni ebben a témában.... Az amerikai szabadalmi hivatalnak és rendszernek nyilván sok hibája van, nem de nem hiszem, hogy innen a partvonalról bekiabálva fogjuk megoldani. Arra még végkép nem áldoznék energiát, hogy olyas valamiről vitázzak, ami egy prekoncepció, miszerint "Ha most hagynak neki egy ilyet levédeni, akkor szerinted korrekt, hogy jogalapot kap olyan eszközök támadására, amiket jóval azelőtt létrehoztak, hogy az apple benyújtotta a szabadalmát".

    "Az, hogy az Apple vagy bárki más hogyan oldja meg az univerzális érintős távirányítót, mint olyat, és hogy melyik termék milyen volt/van/lesz, engem teljes mértékben hidegen hagy."

    Itt a különbség a kettőnk felfogásában, mert engem inkább ez érdekel... :)

    (#24) Sanya: Nem csak láttam, tapintottam is pár éve. Suli meg nincs ma sajnos, tizenhat éve lediplomáztam, de köszi! :D

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák