Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Xero #360 üzenetére

    A hardcore usernek pusztán azért jó a bárány bőrbe bújtatott unix, mert a gépháztető alatt azt csinálni amit csak akar, de ha pihenésre vágyik nem kell másik gép elé ülni.
    Nem igazán értem, mit tudsz csinálni a gépháztető alatt. Attól, mert az osx shell-je a linuxos/unixos shell-ekhez hasonlít, még nem lesz belőle linux. (Bár kétségkívül nagy előny mondjuk egy win-hez képest, ahol a parancssor totál sokadrangú szempont)

    mellesleg nézz utána mennyire is zárt az OS X a felszín alatt.
    Bizonyos részei a nyílt forráskóduak, a túlnyomó többség nem az. Maradjunk annyiban, hogy az osx alapvetően zárt rendszer, szoftveresen és hardveres támogatást tekintve egyaránt.

    A DTP és a fejlesztés nem amatőr szinten megy nálam, de sebaj.
    Én is ismerek grafikust, aki sok munkáját egy tök átlagos Sony laptopon végzi. Attól még nem mondom senkinek, hogy a tökátlagos Sony gép grafikus munkákra lenne tervezve, bár kétségkívül alkalmas a feladatra, pont annyira, mint bármilyen más hasonló hardverrel szerelt gép.

    Win-t indít az ember ha játszani akar, de erről maximum a fejlesztők tehetnek akik csak oda portolnak.
    Tudom. Mondjuk szerintem elsődleges probléma, hogy csak a legnagyobb, legdrágább mac-ekbe szerelnek korszerű és erős videókártyát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák