Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    Sajna nem szempont, hogy beleférjen egy házba az egész, mert fontosabb a funkcionalitás, mint a kinézet. Valamint az is fontos, hogy tartós, és könnyen cserélhető alkatrészeket tartalmazzon, nem pedig egy egybe integrált cuccot, ami nem bővíthető. Jó lenne ez a MAC, ha nem IPS panellel, meg lehetne venni 200 000 Ft- Bruttóé, de így inkább olyan dolgokra költötte a cég a pénzt, amiből haszon is van.
    Ha pedig megfelel a TN panel, akkor az lesz nem kell IPS. Az nem baj, ha valami, sokat tud, az viszont baj, ha csak ez van.

    joey20:

    "senkit nem érdekel, hogy nektek kell-e IPS panel. már olyan szempontból, hogy ha ips konfigot hasonlítunk, akkor az ellenfélbe is olyat kell nézni hozzá. ja és ezeket a cuccokat tedd bele egy iMac házba, és legyen olyan csendes is. Meg hozzá egy W7 Ultimate, meg egy iLife csomagot kiváltó valami."

    Na igen pont engem sem érdekel, hogy bele tudom-e tenni egy házba, vagy nem, ha olcsóbban, sokkal többet tud jobb minőségben. Igaz ez a konfig nem teremt "DIVATOT", de arra sokkal jobban megfelel, amire össze lett állítva, picit drágábban, mint IMAC. Arról nem beszélve, hogy a szerver winchesterek, meg a táp nagyobb élettartamot és minőséget, teljesítményt ígér, mint bármelyik IMAC. Vagy inkább úgy kellene fogalmaznom, hogy APPLE termék. (Kivéve a MacPro-t).

    Na de off a téma, nem szeretnék itt famelni, vagy kötözködni, csak a véleményem írtam le.

    Csáó.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák