Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz inf3rno #596 üzenetére

    Ott van az, csak nem láttad eddig, mivel ez látóasszony topik, alapból nem látszott a csillagom. ;] Most meg én nem látok, mert ezer log sort átfutottam a hülye cinnamon+plasma összedrótozása miatt......

    (#595) moleculez

    Én egymagamban is kétféle vevő vagyok, mert van, amit használtan veszek csak, például HP elitebookok, de például ezekbe csak új SSD-t rakhattam, vegyes célú SSD már szintén lehet használt. Telefont soha nem vettem használtan, desktopba félgépet már simán vettem kéztől.

    Nem is az ár számít sokszor, hanem az, hogy nekem megérje annyiért és van-e rá keret. ;)

    (#597) inf3rno

    A majonézes meg egyéb fehér szószokat viszont kerülöm mióta állítólag a gyroszostól kapott valaki szifiliszt szószon keresztül valamelyik pesti piacnál

    Hu b+, most egy darabig nem veszek gyroszt. :N Igaz eléggé megvizslatom a helyet, ahonnan veszek ilyeneket, de biztosíték nincs. Ismerős család Debrecen igen jóhírű cukrászdájában fogyasztott, mindenki szalmonellás lett.

    Egyedül a cefre amit macerás felvinni. A desztillálás már sima ügy. :-)

    Ja, a cefreérés az buli lenne itt! :DD Ló mi? Panelba, vannak nagy marhák, az tuti. :Y

    Ja, sárga csillag csak hónapos van minimum. Remélem látod már.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák