Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Breki #4403 üzenetére

    Hát
    Ez akkor is egy forró levegős sütő, mint a légkeveréses tűzhely sütője csak kicsibe

    Nem biztos mert nincs típusszám de ez lehet ő [link](videó)

    És a legnagyobb hátránya hogy rettentően nehezen takarítható, mert közvetlenül a gép belsejét koszolja bármi sütése
    Rossz belegondolni hogy nézhet ki a belseje mondjuk egy óra csirke sütés után

    (#4408) peternac

    Hát
    Én nem szerettem az egy kosaras gépemet, mert alulról nem sütött úgy, és azért egy fagyasztott péksütemény sütésnél gond ha nem sül meg az alja

    Meg volt itt olyan gép említve hogy egy kosárban lévő kis magasító tálca nem volt rendesen megoldva, és nem feszült be a helyére, így mondjuk hasáb rázásánál a rács is mozgott vagy kiborításnál a rács is kiborult, háti tuninggal megoldotta a tulaj
    De ez mind egy adott gépnél volt gond, az én Tefal gépemnél elég passzentossan a helyén volt még 1év használat után is
    De erre azért figyelni kell az elején hogy tényleg helyén maradjon

    De persze attól még jó lehet a Lidl gép, meg tényleg jó a garancia és ha nem jönne be a visszavitel

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák