Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz szazbolha #709 üzenetére

    Szép... Látod máris összeugrasztották a zöldek az egységes globális felmelegedés frontot. Mi össze kéne tartsunk...

    Tudom én hogy mi a szén körforgása, de ne hozzuk már fel a középiskolás tananyagot, te is tudod hogy az amit ott leírnak az az állami propagandagépezet útmutatása alapján lebutított és elferdített hazugságok tárháza, amit agymosási céllal vernek a gyerekek fejébe. Amit ott tanítanak annak egészen biztosan az ellenkezője kell hogy igaz legyen. Erre akkor döbbentem rá amikor kiderült, hogy természetes körülmények között pl a paralelepipedon sem létezik, még az állatkertekben sem láttam soha. Pedig rengeteget tanultunk róla...

    Egy nagy gondolkodó filozófus mondota 1984-ben a Ride the Lightning című értekezésében, Fight Fire with Fire. Egyet kell értsek vele, valóban működőképes koncepció :D

    Egyébként hogy ontopic is legyek: Nem jött fel már mint ötlet, hogy az osztrák cimboráknak szóljuk, hogy növeljék meg a fogyasztásukat? Ezzel egy csapásra megoldódna a cikkben említett probléma... Kézenfekvő megoldás lenne első körben mondjuk legalább 10x-ezni a fogyasztást. Törvénybe iktatni hogy a hűtők ajtaját mindenki szolgáltassa be, elektromos fűtés és klíma is maximumon köteles járni a nap minden pillanatában, és halál a ledes izzókra. Ha ez nem lenne elég további emeléseket is kilátásba lehetne helyezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák