Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsu

    addikt

    válasz dabadab #189 üzenetére

    “Le style c'est l'homme même.”
    :C
    Böfögésed felhallatszik, de nem ismerem ezt a nyelvet, így nem tudok válaszolni.
    Ha emberi nyelven kérdeznél vagy érvelnél, örömmel venném, talán még érdemi diskurzus is kialakulna.

    https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #189 üzenetére

    "Bocsánat, de te, mint láthatóan kívülálló, honnan tájékozódsz az oktatás ügyeiről? "

    Ebbe a vitába kivülről beleszólva és picit off de:
    mostanában én is eléggé kétkedve fogadok mindenféle tanulmány meg elemzést
    Hónapokig arról olvashattam naponta hogy a 2016-os amerikai választást gyakorlatilag felesleges is megrendezni, Hillary Clinton kvázi megnyerte, Trumpnak annyi esélye van mint háromlábú sünnek a hatsávos autópályán.
    Erről volt kb. naponta 3 elemzés meg tanulmány, orrba-szájba nyomatva. A végeredményt nyilván nem kell ismertetni, hogy ki mosta fel kivel a pályát.
    És azóta se jött egy bocsánatkérés sem, hogy gyakorlatilag a teljes nyugati mainstream sajtó és elemző meg tanulmányíró lehazudta a csillagokat is az égről hónapokon keresztül.

    Szóval én ezek után már úgy vagyok a nyugatról jövő dolgokkal is, hogy mindent elosztok kettővel és akkor annak a fele már talán igaz (ha keletről jön akkor hárommal osztok), ha meg egy tanulmány elemzését olvasom akkor inkább 10-el kell elosztani.

    Pl. ebben a cikkben is a szerző már összeomlást vizionál, és finoman átsiklik az felett hogy a finnek -11, a németek -2-vel a hollandok és az osztrákok -5-el szerepelnek a táblázatban stb.
    Vagy hogy az amerikaiak, olaszok, franciak stb csak épp egy hangyaf@sznyit vannak előttünk és ugyanúgy negativ "növekedést" produkálnak.
    Valójából ezekből a számokból az látszik hogy vagy a fél fejlett világ épp "összeomlik", vagy mindenki elvan a maga tempójából csak néhányaknak lételemük a rettegés.

Új hozzászólás Aktív témák