Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz orion1025 #90 üzenetére

    Mondjuk én nem tartom magam hardcore gamernek de azért játszom rendszeresen, amikor az élet megengedi. :) Én elég régóta hozzászoktam, hogy 3-4 évente fejlesztek (magam rakom össze a gépeimet), de mivel nekem ez hobbi is nekem nem gond és azért akik ide a PH-ra járnak sokan vannak így vele. Ettől függetlenül látom a piaci trendeket és azt, hogy a gyártók mennyire tudnak most sírni, mikor, ahogy az előbb írtam vissza nyal a fagyi. Egyébként technológiai ágazatokban, főleg a consumer elektronikában nincs és soha nem is lesz olyan ágazat ahol a végtelenségig fenn tartható lenne a növekedés.
    Szerintem a pc gyártóknak előre kéne most menekülni és komolyan kellene csökkenteniük nagyképű áraikat (alkatrészekből összevásárolva még mindig sokkal olcsóbban összelehet rakni egy gépet vagy ugyanazt az összeget ráfordítva, amennyibe egy brand pc kerül, sokkal jobb gépet lehet összerakni, nyilván a laptop egy más kategória, ott ez nem játszik, csak asztali gépnél).
    A Windows 8-ra rátérve, a Microsoft az utóbbi években egyre sikeresebb a saját piacának aktív lerombolásában, jórészt ennek az állat habzószájú Ballmernek köszönhetően. Egyre arogánsabb a cég hozzáállása mindenhez. Direkt nem vették már megint figyelembe a visszajelzéseket a Windows 8 kapcsán és most ugye a legújabb, az új Xbox körül kialakult botrány, azaz, hogy mindig online jelenlétet követel, magyarul semmi nem működik rajta, ha nem lóg neten állandóan.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák