Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Depression #120 üzenetére

    Nézd, van akit nem lehet erről meggyőzni, lásd az én példámat, amikor a haverommal eldöntöttük, hogy menjünk el Berlinbe, de ő nem hajlandó repülni. Én meg nem voltam hajlandó végigseggelni az utat román furgonosok között. Na bumm, akkor találkozzunk ott. Én üdén és frissen érkeztem 1,5 óra repüléssel, ő meg elcsigázottan, anyázva, fájó seggel szállt ki a kocsiból és csak hónapokkal később vallotta be, hogy a végén már komolyan rettegett az elalvástól. Persze a repülésre most sem lehetne rábeszélni, de fejlődik a gyerek: Vonatozni már hajlandó.

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz Depression #120 üzenetére

    Nem tudom, miért nem érti senki! Nem azt akarom kihozni, hogy biztonságosabb az autó! Pedig szerintem már elég sokszor leírtam :U . Csupán annyit mondok, hogy van aki úgymond veszélyeztetettebb ilyen szempontból, van aki meg kevésbé.

    "Óvatos vezető vagyok, és több balesetem is volt."

    Nem ismerlek és nem tudom hogy vezetsz, ezért csak annyit állapítanék meg ez alapján a mondat alapján, hogy az óvatos vezető nem egyenlő a jóval (ettől még persze lehet az is vagy, csak sokan azt hiszik, hogy a kettő ugyanaz). Nekem egyébként szerencsére eddig egy sem és remélem így is marad ... volt nem egy olyan szituáció, ahol könnyen lehetett volna, de sikerült elkerülni ... persze egyszer lehet olyan is ahol nem sikerülhet.

    (#119) Vesa Sajnos ez egy tipikus beszűkült látásmód, ami elég gyakran jellemző :( . Ebből a megfontolásból minden autónak max 50 Lóerősnek kéne lennie, és teljesen egyformának, amikor kijönnek a gyárból! Miért nem így van? Ha van autód, fogadjunk több mint 50 lóerős! Miért? Mert te is egy vadállat vagy, aki nyélgázon nyomja neki éjjel nappal? És a tuning szerinted miért csak a motor széthajtásáról, a felmatricázásról, spoilerezésről meg a koppány kipufogóról szólhat? Valószínűleg nem lep meg, ha azt mondom, hogy az én autóm is tuningolt, de ennek ellenére szinte biztos, hogy gyengébb mint a te autód pl, viszont volt olyan szituációm ahol bizony kizárólag a tuningnak köszönhetem, hogy nem szenvedtem balesetet (ezt aki akarja elhiszi, aki nem ... nekem elég, hogy én ezt megtapasztaltam és túléltem).

    (#122) Kopi31415 Ahogy mondtam ... veszett fejsze nyele ... ha szerinted így van, hát élj ebben a tudatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák