Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz nyisziati #165 üzenetére

    Egyetlen hsz-t írtam, mit akarsz egyenként megcáfolni? Ha többet írtam volna, azt meg tudnád egyenként cáfolni. Nem baj, a politikusok is ezt csinálják... ezt tudnák, meg azt tudnák, pofájuk nagy, de csinálni semmit nem tudnak. Egymás szapulásán kívül persze.

    spirit007: annyira nem kevés, nekem is volt CHF hitelem autóra. De annyi havi törlesztővel, amit tudtam, hogy tudok fizetni, ha beüt a krach, akkor is. Beütött. Így lecsökkentettem a futamidőt fél évre, s az alatt letudtam az egészet. Tény, hogy valamit machináltak, mert végül visszakaptam némi pénzt, többet nem is megyek ahhoz a bankhoz. De ezek működési engedélyét is ki adja?

    Az állam ellehetetlenítette pl. az AXA működését, pedig remek feltételekkel lehetett ott tárolni a pénzt. Bedöntötte a kajajegyet, ami bevezetéskor talán 4 vagy 6eFt volt, miközben úgy 20 ezret kaptam volna Sodexho-ban, ami tényleg fedezte a havi kajálásomat. Most kapunk 8 ezret, elég 1,5 hétre. Aztán a Fundamenta. A szelektív hulladékgyűjtés is káosz. S ezek csak azok a dolgok, amik érintettek engem.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák