Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz azbest #154 üzenetére

    előszöris a "dobozoshoz jár csak support" kijelentés csak elméletben igaz. aki telefonált vagy írt már a Microsoftnak levelet, az tudja, miről beszélek.

    "Az oprendszerhez mellékelt driverekből pedig kihagynak mindenféle hardveres opengl támogatást" "ha még találkozik opengl programmal, akkor látja hogy ez nem megyen vala"

    nemtom, nekem pl. a Google Earth is kiválóan elfut OpenGL módban. amúgy meg:

    "Windows Vista supports two primary OpenGL implementations:

    Hardware manufacturers provide OpenGL ICD (installable client driver) with variable renderer string. The OpenGL version supported depends on the hardware manufacturer.
    Microsoft's software OpenGL 1.1 implementation (renderer string is GDI Generic), is clustered in higher numbered pixel formats."

    "Just like Windows XP, Windows Vista does not contain an OpenGL ICD "in the box." End users will need to install drivers from OEMs or video hardware manufacturers in order to access native hardware-accelerated OpenGL. These drivers can be found on the Web sites of most hardware manufacturers."

    magyarul: amikor felteszed a grafikus kártyád driverét, hopp, máris van hardveres OpenGL meghajtásod.

    "Vista alatt is necces a tunerek támogatottsága."

    a legtöbb modern tuner azért működik, ha nem is teljes funkcionalitással (Media Center nem mindegyiket kezeli, bár ehhez is van szoftveres hekk és a Win7 Media Center már jóval több fajta tunerrel képes együttműködni), a választáshoz segítségképp át kell nézni a hardverkompatibilitási oldalt.

    "akaratlanul is meg lehet fertőzni gépet"

    lehet, nekem még nem sikerült. biztos túl béna vagyok. ellenben amikor tesztképpen mégis be akartam fertőzni valami "nagyon elterjedt" vírussal, vagy másfél óráig kerestem, mire valami warezoldalon sikerült hatvanöt biztonsági figyelmeztetés után letöltenem valami trójait.

    "Xp alatt jó eséllyel megfertőződnek"

    nos, amíg az IE cache-be letöltődik, addig XP-n sincs gond. gond akkor van, ha te rányomsz a szkriptfuttatásra a böngészőben, vagy eleve engedélyezve van minden (le van tiltva minden védelmi funkció), és ráadásként rendszergazdával vagy bejelentkezve.

Új hozzászólás Aktív témák