Új hozzászólás Aktív témák

  • 2020manfred

    friss újonc

    válasz ubyegon2 #475 üzenetére

    Szerintem ma már tökéletesek "átlag home júzernek". Kösz az illusztrációkat, azért ez megy nékem is. Jópár linuxot nézegettem már, használtam egy darabig, majd újat raktam fel kivnácsiságból. Az első linuxos élményem 2003-körül egy Mandrake volt. Zongorázni lehetett a különbséget, persze csak néztem mint egy hülye: Ilyen is létezik? Ingyen?! Ez kamu! Ez volt a fertőzés pillanata. Nekem már akkor az volt a véleményem, hogy kár, hogy a microsoft uralta le a desktop piacot.
    Nekem van egy olyan fejlövésem, hogy net nélkül is újra lehessen rakni a belakott rendszeremet, ha esetleg net nélkül maradnék, meglegyen minden ami kell. Mx-el ezt roppant egyszerű megvalósítani.
    Debiannal is lehet ilyet, tudom, találtam leirást is, hogyan állítsam át a tárolókat hogy, pl. vinyón legyen a csomagtár, de nagyon időrabló tud ez lenni. Ettől függetlenül szoktam kísérletezgetni.
    Timeshiftel, pl olyan gondom akadt, hogy újrarakásnál nagyon belassult a rendszer. A pinguy-os progival is bróbáltam ilyen redszermentést összehozni, de valami hiba adódott általában.
    Ha ebben van kedved segíteni ezer köszönet +1 sör jár érte!😀

Új hozzászólás Aktív témák