Új hozzászólás Aktív témák

  • RpPRO

    őstag

    Utolag par megjegyzes:

    - illett volna kiirni, melyik terkepverzioval volt felszerelve a cucc. A 8.15-os mar jo (8.25-ben semmit nem fejlesztettek Mo-on, eddig gyengebb lefedettseggel biro orszagokra koncentraltak). Ami teny, lenne boven mit fejleszteni (pl. 0-as meg mindig csak Vecsesig van rajta, csomo ut, korforgalom hianyzik, stb) . Nem lepne meg, ha a 8.15-nel korabbi verzio lett volna a gepen.
    Ezen felul a szoftver is gazdagodott funkciokkal a frissitesei soran. A 8.300-as verzio nem idei valtozat.
    - "Aztán amikor autóval akartunk elugrani abba a boltba, amit előző nap gyalog közelítettünk meg, megint gondban voltunk. A címét ugyanis nem tudtam, de addig huzigáltam a térképet, mire meglett. Ráböktem, kiírta a címet, de arról a képernyőről ezt nem lehetett célpontként felvenni, vissza a főmenübe, majd onnan új navigálás beállításával sikerült abszolválni a feladatot. "

    Ez tevedes. A kek kor ikonra katt a terkep alatt es a bal felso ikon: 'navigalas oda'

    - "A köztes célpont fogalmát a jelek szerint nem ismeri a készülék".

    Szinten tevedes. 2 lehetoseged van:
    1. Menu: utvonal elokeszitese
    2. utvonal tervezes utan alternativa keresese, 4 lehetoseged van, pl utvonal erintese.

    A szokasos szinvonalhoz kepest ez a cikk nem uti meg a mercedet, Bog.

    Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

Új hozzászólás Aktív témák