Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz azbest #27 üzenetére

    nem is ez a legnagyobb baj... hanem az, hogy az ügyintézők nincsenek normálisan oktatva az alkalmazás használatából... január végén lejárt az e-aláírásom(nem az e-szignóm).... febr.19.én hétfőn bementem megújíttatni...30perc és 11 ügyfélnyi várakozás után kisorsolták a sorszámom... mindent csinált az ügyintéző,csak pont azt nem amiért mentem... rakott e-szignót a eszemélyimre kódkártya nélkül... kis szerencsével majdnem letiltotta a személyimet... mondtam neki hogy szerdán visszamegyek, mert a kódkártyák nincsenek nálam... szerdán visszamentem...1,5órát vártam, pedig csak 5en voltak elöttem...az ügyintéző akihez kerültem, be se tudta tölteni az eszemélyim... átirányított egy másik ügyintézőhöz,"aki kicsit tapasztaltatabb volt" , 10perc alatt megcsinálta a megújítást... mondom akkor vigyük fel a taj meg adószámom, mert mikor igényeltem(2016.január) akkor még nem lehetett feliratni rá... na, jött a telefonálgatás... 20perc telefonálás után azt a választ kaptam hogy a rendszer még fejlesztés alatt van,ráírni nem tudják de igényelek újat,azon már rajta lesz... mondtam marha jó... 2éve(2016ban) is azt mondták hogy fejlesztés alatt van...2018at írunk... még mindig nem tudják a kormányablakban rögzíteni utólag a taj meg adószámot, de a tök új eszemélyin meg már rajta van... akkor most hogy is van? rá lehet írni de még sem? WTF?!?... mind1... jött a kereszt kérdés a végére... "A tanusítványomat lehet-e emailek aláírására használni?" 6ügyintézőből 6 nem tudott rá válaszolni... miért? ugyanis *.cer állampolgáti tanusítvány letölthető a hiteles.gov.hu oldalról... az outlook .cer digitális tanusítványt kezel emailek digitális aláírásához... még nem jutottam el odáig idő hiányában hogy a hiteles.gov.hu oldalon lévő irodalmat átnyálazzam... talán holnap vagy a hétvégén erőt veszek magamon....

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák