Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirpi

    senior tag

    Engem a feleségem lepett meg karácsonyra egy Kindle-lel és hát azt kell mondanom, hogy nagyon jó, gyönyörű képet ad, természetes, szóval csupa pozitívum. Csak még azt kell megszoknom, hogy ne tartsam folyamatosan a lapozógombon a hüvelykujjam, mert elzsibbad :-)

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

  • Sirpi

    senior tag

    válasz leslieke #22 üzenetére

    Eddig én is a hagyományos könyveket részesítettem előnyben (nyilván, mivel eszköz híján nem volt számomra alternatíva). De be kell vallanom, hogy nagyon jó az új cuccal olvasni: nem gyűrődik, 1000 oldal esetén se kell kiló körüli tömeget tartanom, és pl. ha meló után focizni is megyek, akkor nem téma, hogy elfér-e a táskámban egy könyv is a focicuccom mellett. Szóval mindenképp van előnye. Persze érezhet az ember valami nosztalgikus vonzódást a hagyományos olvasás iránt, de a fejlődésnek ez egy új szintje, és az eredményekből látható, hogy nem futottak lyukra, mikor a digitális olvasást, mint korábban nem létező piaci igényt kielégítették.

    Mondjuk az fura, hogy mikor otthon beszéljük, hogy hol tartok a könyvben, akkor nem azt mondom, hogy 234. oldal, hanem hogy 42% :-)

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák