Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz Karma #37 üzenetére

    És persze azt is lehetne sorolni, hogy mi minden történhet egy e-book olvasóval.

    (#41) kokyt Ez a köztes megoldás valóban nem rossz, az igazi pedig akkor lenne, ha külön-külön és együtt is meg lehetne venni a könyvet és az e-book-ot.

    [ Szerkesztve ]

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • daninet

    veterán

    válasz Karma #37 üzenetére

    Ez nem teljesen helyes így (burkolt reklám :D )
    Elaludtam olvasás közben, fordultam álmomban és reccsenésre keltem. Nem kellemes, tekintve, hogy egy Kindle3-nak duplája a Hanlin ára :(

    Meg is vettem ijedtemben a sima wifi-s verziójú Kindle 3-at (hála a PTE juttatási bizottságának :) ), fejlődött rendesen a technológia a Hanlin V3 óta. Akarok is róla egy cikket írni majd Logoutra :K
    Már a 3. könyvemet eszem rajta, sok dolog nem olyan felhőtlen mint a Hanlinon volt. Rendesen érződik a multicég korlátozó hatása a Hanlin nyílt rendszere ellen.

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

  • Huma

    addikt

    válasz Karma #37 üzenetére

    Azt azért ne felejtsd el, hogy egy könyvet elolvasol aztán felkerül a polcra ahol max por éri. Ellenben az e-book olvasóval rengeteg könyvet olvasol el.
    Egy könyv nem szenved semmilyen látványos károsodást egy olvasástól. Nem egy olyan könyvem van amit ötször elolvastam és még vagy 4 másik ember is legalább egyszer. Még sincs rajta semmilyen különösebb sérülés. Max picit megsárgultak a lapjai.

    Szamárfülesedni, szakadni, gyűrődni (ázni meg főleg) nem fog egy könyv sem ha vigyázol rá. Néha becsúszhat egy-egy baleset, de egy ilyen baleset sokkal kevesebb bajjal jár mint egy e-book olvasónál.

    Ha leejted akkor egy könyvnek alig lesz valami baja. (Kivéve ha pont vízbe ejted) Ellenben egy e-book olvasó simán tönkremehet. Arról nem is beszélve, hogy ha vízbe ejtem a könyv ugyan esztétikai hibás lesz (hullámos) viszont használható.

    Szóval én az e-book olvasókat mindenképp sérülékenyebbnek tartom mint a könyveket.

    Nem mellesleg ha valamit nagyon elront az ember és tönkremegy a könyv az mégiscsak 500-3.000Ft nem pedig 25.000-40.000.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák