Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Karma #37 üzenetére

    Azt azért ne felejtsd el, hogy egy könyvet elolvasol aztán felkerül a polcra ahol max por éri. Ellenben az e-book olvasóval rengeteg könyvet olvasol el.
    Egy könyv nem szenved semmilyen látványos károsodást egy olvasástól. Nem egy olyan könyvem van amit ötször elolvastam és még vagy 4 másik ember is legalább egyszer. Még sincs rajta semmilyen különösebb sérülés. Max picit megsárgultak a lapjai.

    Szamárfülesedni, szakadni, gyűrődni (ázni meg főleg) nem fog egy könyv sem ha vigyázol rá. Néha becsúszhat egy-egy baleset, de egy ilyen baleset sokkal kevesebb bajjal jár mint egy e-book olvasónál.

    Ha leejted akkor egy könyvnek alig lesz valami baja. (Kivéve ha pont vízbe ejted) Ellenben egy e-book olvasó simán tönkremehet. Arról nem is beszélve, hogy ha vízbe ejtem a könyv ugyan esztétikai hibás lesz (hullámos) viszont használható.

    Szóval én az e-book olvasókat mindenképp sérülékenyebbnek tartom mint a könyveket.

    Nem mellesleg ha valamit nagyon elront az ember és tönkremegy a könyv az mégiscsak 500-3.000Ft nem pedig 25.000-40.000.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák