Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    válasz Dilikutya #36 üzenetére

    Gondolkoztam azon is, de itt aprón lehet találni 30k-ért használt 8320-at rendes hűtővel, akkor már belemegy a keretbe a 4gigás kari.
    Xaels Max szerinted...bírom az ilyen, ha valami nem drága lap, az már csak szar lehet. Volt ilyened? nem...
    Megszámolni nem tudom, hány gép volt már a kezem alatt szerelni, tesztelni, stb...és elárulok egy titkot. Amelyik játékra lett véve abban egyikben sem volt egy drága lap és már simán elment felettük azóta 2-3 év, semmi bajuk...és háromról tudok amiben FX van...tudom, itt van a faluban mind.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

  • Picco

    addikt

    válasz Dilikutya #35 üzenetére

    "Hardvert csak apróról kicsi garival mert úgy ócó, játékot csak a G2A-ról és társairól, Windows-t csak 5000 Ft-ért kitudjamilyen MSDN kulcsot."

    most ezt miert kellett? legtobb ember kifejezetten segito szandekkal irt ide, erre bebofogni ilyet. :U
    Van akinek szukos a keret es megprobal ahhoz igazodni, nem kellene ilyen lekezelo hangnemben beszelni. nekem 14-18 eves korom kozott amig nem volt stabil sajat keresetem rengetegszer kellett ilyen olyan hanrdvert vennem amin eppenhogy csak elfutottak mediumba 30fps-el a jatekok. orulunk hogy neked mindig van penzed ra hogy ujan megvedd amit akarsz, de ez nem mindenkinek adatott meg.
    ha valaki turelemmel/utananezessel, idot befektetve sporol az neked miert faj? :(((

    menj es rants ra az 50k-s windows matricadra de komolyan, ha azthiszed hogy az barmivel jobb mint egy szamlas saccperkb 10k-s CoA, HA!-rol, megbizhato eladotol. :W#

    mod: OFF

    [ Szerkesztve ]

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

  • Xaels

    félisten

    válasz Dilikutya #42 üzenetére

    Mint írtam ALULFESZELVE. Az tudod mit jelent? Azt, hogy a gyári feszültség értékek alatt alap órajelen sem bírta tartósan. Elég kellemetlen amikor a harc kezepén a 60fps-ed hirtelen beesik 20-ra mert a procid órajele 3,5GHz-ről beesik 1Ghz-re. Ja az Asrock odaírja, hogy megy benne de ha lapozol ott van, hogy 95W TDP-ig így elfelejtheted a használt 125-ös 83X0-akat vagy a tuningot ami ezeknek a processzoroknak a lételeme. A 6300 is éppen csak befér a 95W-ba de nem baj. Megy is amíg nem kell igazán használni...

    (#44) d@vee mert a gyártók szava szent és sérthetetlen. Nem véletlenül nincs ajánlva FX alá Asrock alaplap már az alaplapos topikban sem. A csupasz gyenge NB nem való ezek alá a processzorok alá.

    kellemes olvasgatást

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Dilikutya #51 üzenetére

    Hát lehet rosszul értelmezed. A tuning nem feltétlenül azt jelenti csak, hogy órajelet cibál az ember meg egekbe emeli a feszt. Phenom 2-met alulfeszelve használtam félpasszívan kompaktvízzel, a két 8320-amat meg alulfeszelve használom a Turbo órajelen. Szimplán majd 0,2V-al kevesebben mint a gyári érték. Így hűvősebb marad a processzor és kevesebbet is eszik. Gondolom nem kell ecsetelni ennek pozitív hatásait...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák