Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Ez az arány kicsit mellbevágó. Persze, tudjuk, hogy a fiatal generáció életének mennyire része a social media, de hogy ez a szar is ennyire?...

    Sose tetszett a hipsztagram. Sem a mobil-only policy (mint rendes gépekkel fotózó komoly hobbista, ezzel ki is zárnak), sem a csakis 1:1 square cut, sem az ízléstelen filterezés, de főleg nem a többség által tolt "tartalom", ami annyira az egóra (szelfik tonnája, mit ettem, mit ittam, mit csinálok - kit érdekel?) és egy látszat tolására megy rá (de sokat kondizok (nem), de sokat bringázok (nem), de feszesnek néz ki a seggem ebben az alakformáló feszülős fitnessz-gatyában, de cuki vagyok ezekkel a szemnagyobbítós, kutyafüles-kutyaorros szarokkal, plusz még ezernyi dolog, amit rengetegszer parodizáltak már ki, mégis ugyanúgy megy tovább)...
    Ez a sok szelfi, látszat, instant-coelhok, "életmód", divat, smink, celebek, popsztárocskák követése, stb fasság... ezek a mai lányok csak egyre felszínesebbek lesznek :( Ha létezne valódi, értelmes feminizmus, ez ellen a valódi célok és értékek nélküli elfelszínesedés ellen kéne harcolnia, nem pedig az általa erőltetett vélt dolgok ellen.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák