Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Sinesol #215 üzenetére

    Ticcs? mint mérvadó?! ugyan kérlek... "általános csevegés" címszóval nézem, ahogy "Anuráth" fekszik és alszik... majd felkel, és X óra "dzsászt csetting" közben közli, hoyg nehéz már sztrímelni... lassan már nem tud mit közvetíteni...
    és ezzel vannak még így páran nagyobb ticcserek is... tudom, mert követek párat és néha el-el szólják magukat.. (de szigorúan csak külföldieket nézek, tegyük hozzá! )
    mérvadó a közvetítő is, nem csak a játék.... pl soha nem gondoltam volna, hogy egy "Diszriszpekt" Tarkovozni fog.... hiszen baromira nem az Ő világa... de szépen megbirkózott vele... ellenben amilyen "hisztit" levág egy CoD, vagy akármi más közben, és milyen indokkal?!.. agyam eldobom...

    a Ticcsen most a Valorant a menő... de tudjuk jól, nem olyan sokáig... ha 1-2 nagyobb sztrímer nem közvetítené, nem nézné szinte senki... tehát kell oda a közvetítő is, nem csak a gém...

    akit meg csak pár napig köt le egy AAA-s játék, az is megér egy misét... mert biztos akad, amelyikre legyint az ember... én is... de mindig van olyan AAA gém, ami leköt...

    amúgy, én a 2080-at váltottam 2080Ti-re, mert "kevésnek" éreztem 1440p 144Hz ultra gamingre... ;)

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Sinesol #215 üzenetére

    és, Dragon3000 és Chaser

    5600XT-t tervezek venni, de az is több mint 2x annyiba kerül, mint amit valaha költöttem VGA-ra... Nézd meg a teszteredményeket: [link] vagyis egyértelműen nem alkalmas 144Hz-es monitor meghajtására 1440P-ben, ha a monitor nem tud LFC-t, ami a Freesync Premium-al elérhető. De az LFC az duplázza a képkockákat, úgy meg nem azt kapod, mintha meglenne a kellő FPS...

    Most az RX570 kártyám képes 1440P-ben megfelelő sebességgel vinni a Wolrd War Z-t meg pár egyéb játékot amivel most játszom, rá tud állni a monitorom freesync-je, de szeretném a Shadow of Tomb Raidert és a szeptemberben megjelenő Cyberpunk 2077-et is 1440P-ben játszani, amiért már kártyát kell cserélnem.

    Maga a 144Hz meg hogy is mondjam, ha elmúltál már 20 éves, akkor azért jobb, mert elhiszed. 20 év felett romlik már annyit a reakcióidőd, hogy nem különösebben érdekes a refresh rate... Egyébként nem vitatom, hogy van értelme a nagy képfrissítéses monitoroknak gyors FPS címeknél, ez az LTT teszt is kimutatta: [link] ,de azt is kimutatta, hogy 240Hz-es monitor lenne a jelentősebb előrelépés 60Hz után, csak azt meg hajtsd meg valamivel ami nem kerül annyiba, mint többségünk komplett számítógépe...

    Az meg nem igazán érdekel, hogy a Twitchen mivel játszanak, vagy mivel nem. :N

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák