Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Sinesol #215 üzenetére

    Ticcs? mint mérvadó?! ugyan kérlek... "általános csevegés" címszóval nézem, ahogy "Anuráth" fekszik és alszik... majd felkel, és X óra "dzsászt csetting" közben közli, hoyg nehéz már sztrímelni... lassan már nem tud mit közvetíteni...
    és ezzel vannak még így páran nagyobb ticcserek is... tudom, mert követek párat és néha el-el szólják magukat.. (de szigorúan csak külföldieket nézek, tegyük hozzá! )
    mérvadó a közvetítő is, nem csak a játék.... pl soha nem gondoltam volna, hogy egy "Diszriszpekt" Tarkovozni fog.... hiszen baromira nem az Ő világa... de szépen megbirkózott vele... ellenben amilyen "hisztit" levág egy CoD, vagy akármi más közben, és milyen indokkal?!.. agyam eldobom...

    a Ticcsen most a Valorant a menő... de tudjuk jól, nem olyan sokáig... ha 1-2 nagyobb sztrímer nem közvetítené, nem nézné szinte senki... tehát kell oda a közvetítő is, nem csak a gém...

    akit meg csak pár napig köt le egy AAA-s játék, az is megér egy misét... mert biztos akad, amelyikre legyint az ember... én is... de mindig van olyan AAA gém, ami leköt...

    amúgy, én a 2080-at váltottam 2080Ti-re, mert "kevésnek" éreztem 1440p 144Hz ultra gamingre... ;)

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák