Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Sinesol #215 üzenetére

    és, Dragon3000 és Chaser

    5600XT-t tervezek venni, de az is több mint 2x annyiba kerül, mint amit valaha költöttem VGA-ra... Nézd meg a teszteredményeket: [link] vagyis egyértelműen nem alkalmas 144Hz-es monitor meghajtására 1440P-ben, ha a monitor nem tud LFC-t, ami a Freesync Premium-al elérhető. De az LFC az duplázza a képkockákat, úgy meg nem azt kapod, mintha meglenne a kellő FPS...

    Most az RX570 kártyám képes 1440P-ben megfelelő sebességgel vinni a Wolrd War Z-t meg pár egyéb játékot amivel most játszom, rá tud állni a monitorom freesync-je, de szeretném a Shadow of Tomb Raidert és a szeptemberben megjelenő Cyberpunk 2077-et is 1440P-ben játszani, amiért már kártyát kell cserélnem.

    Maga a 144Hz meg hogy is mondjam, ha elmúltál már 20 éves, akkor azért jobb, mert elhiszed. 20 év felett romlik már annyit a reakcióidőd, hogy nem különösebben érdekes a refresh rate... Egyébként nem vitatom, hogy van értelme a nagy képfrissítéses monitoroknak gyors FPS címeknél, ez az LTT teszt is kimutatta: [link] ,de azt is kimutatta, hogy 240Hz-es monitor lenne a jelentősebb előrelépés 60Hz után, csak azt meg hajtsd meg valamivel ami nem kerül annyiba, mint többségünk komplett számítógépe...

    Az meg nem igazán érdekel, hogy a Twitchen mivel játszanak, vagy mivel nem. :N

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák