Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz cappa72 #187 üzenetére

    Persze hogy jobbak az lts -ek, de még azoknál is szokott lenni a start -nál probléma, kicsit érdemes várni velük. Én a magam részéről debian stable -t használok szinte mindig, pár programból kerül fel rá másik változat backports -ból, vagy kézzel telepítve, és nagyjából ennyi. Így szinte soha nincsen semmi gondom, és a főverziók közti frissítés is kellően gördülékeny, és problémamentes szokott lenni.

    Ubival nekem a másik nagy bajom a felsoroltakon túl, hogy nem szeretem az upstart -ot több okból sem, a unity -t egyenesen gyűlölöm, annál a gnome-shell is jobb, de csak egy fokkal. Bubin viszont az egyetlen normálisan támogatott felület.
    Aztán persze ott van az lts -ről lts -re frissítés is, ami elméletben egyszerű dolog, gyakorlatban viszont már pusztult párszor élesben. Nem értem hogy legalább erre miért nem figyelnek oda jobban ha már a féléves szutykokra nem is.

    Tehát a just works egyenesen hazugság a bubinál. Majd talán egyszer just works lesz, ha hagynak kiforrni bizonyos technikákat, és nem hányják bele a fő kiadásokba.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák