Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz DBob #12 üzenetére

    Hát szerintem meg már a legcsóróbb lcd-k is rendelkeznek kártyafogadás lehetősségével.
    Nekem 5-ös szériából van egy olcsónak,és már régi tipusnak is mondható samum,és ott van az oldalán.Egyáltalán nem tartom már luxusnak,meg extra szolgáltatásnak a dolgot(mármint a kártyafogadást).
    Szomszédban meg Juliska nénit a 48 cm-es crt ALIEN tv-el hol érdekli ez az egész,el van az analóg m1,rtl,tv2 -"csomaggal",mint eddig is. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

  • tigipuf

    senior tag

    válasz DBob #21 üzenetére

    Én megértem az érveidet,és nincs is ebből semmi gond,csak azt is tessenek már felfogni ,hogy szerintem az antenna digital,nem éppen a pc-n tévézőkre gondolt a rendszer kiépítésénél.Amit írtam azt meg most is fenntartom,már itt is vannak a csatornák a samsungon eltárolva,csak el kellene kocogni és megvenni a kártyát valamelyik konstrukcióban (de nem megyek mert a foci vb-t tudom majd nézni ingyé HD-ban,ugyanúgy mint a téli olimpiát(az sem volt egy utolsó élmény!) Ha bővítik a kínálatot nem csak sd adásokkal,lesz rá kereslet a jelenleginél jóval magasabb %-ban,de majd a jövő eldönti,iszonyú túlkínálat van már így is szvsz,3-4 direct "tányéros " szolgáltató+ a rengeteg kábel tv nettel kombinált csomagjaival.
    Mikor lekapcsolják az analóg adást akkor majd vesz juliska néni 45-50 ezerért egy noname lcd,-t és tudja fogni a digitális adást is ugyanazzal az antennával jó esetben,ha meg nem akkor meg vesz 4-5 ezerért újat

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

  • tigipuf

    senior tag

    válasz DBob #27 üzenetére

    Van igazság abban amit mondasz,ha mindennel nem is értek egyet :) .
    Nem néztem utána de szerintem nem lesz olyan egyszerű az analóg adásnál azt mondani,hogy eddig volt és csókolom,mert sejtésem szerint valahol az alapvető állampolgári jogokat feszegeti már ez a "juliska néni" esete.Nem zárhatnak ki egy réteget a közszolgálati adók vételének lehetőségétől azért mert az anyagi adottságai nem engedik meg neki a digitális átállást.De hát ezen majd ellesznek, 1-2 próbaper, ombudsman,stb... annak idején!
    De az is lehet,hogy azt mondják ott a Kossuth (mr1 vagy mi a szösz) és hallgassad,mert bőven kielégíti az állam törvényben előírt tájékoztatási kötelezettségét.(gondolom csak van ilyen) :F

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák