Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnR

    aktív tag

    válasz ollie #99 üzenetére

    Ok. Elhiszem neked, hogy a ZG egy nagy hazugság. Áruld el, akkor mi ebből a haszna?
    Az ókoros részről dobhatnál egy linket, mert az vhogy elkerülte a figyelmemet (vagy nem egyről beszélünk).
    Néhány dologra azért hozhatnál cáfolatot, ne csak általánosíts, mert ezzel a film szintjére süllyedsz. Pl. az IMF hitelez vagy sem? Kér-e kamatot rá? Magyarország esetében volt-e privatizáció? Kik és mit privatizáltak? Beleillik-e ez a ZG "gazdasági bérgyilkos" részében hallottakba. Vagy az ott felsorolt technikák a valóságban hogyan működnek (vagy ilyen nincs is)? Irakban hol és mennyi vegyi/biológiai/tömegpusztító fegyvert találtak? Indult-e vizsgálat az ügyben? Hogy áll az afganisztáni háború (csak, hogy a cikkhez is kapcsolódjak)? Mit is védenek ott az amcsik? Mit keresnek egyáltalán ott?
    Szedjétek már részekre (ahogy kell) és tételesen cáfoljátok a benne állítottakat, mert csak az a fő érvetek, hogy a VP nem kivitelezhető. (A monetáris részhez meg inkább ne szóljunk hozzá, a hivatalos verzióban is van annyi ködösítés, mint amennyi ferdítés a ZG részéről. Ez sztem nem vita tárgya, nem értünk mi ehhez. A tények meg majd úgyis igazolni fogják melyik verzió volt igaz.)
    Az sztem is egy utópisztikus álom, mert ezzel az emberanyaggal kivitelezhetetlen (erre jó példa a légy esete: a szar finom! 6 milliárd légy nem tévedhet!). Az abban foglaltak csak(!) akkor állják meg a helyüket, ha az az alaptétel megvalósul, hogy az energia hozzáférés korlátlan ÉS ingyenes. Ha ez megvalósul, onnan kezdve már tényleg nem kell sok a VP létrehozásához (technikai színvonalunk azért nincs már olyan messze a benne látottak megvalósulásához). Persze van egy HA, és van az össztársadalmi ellenállás is ami lehetetlenné teszi a megvalósulást. És persze sokaknak sértené is az érdekét.

    És ne személyeskedj, mert jön a modi és te is kapsz egy bannt (átlagember vagyok, és nem vagyok rest gondolkodni).

Új hozzászólás Aktív témák